• Вход
  • Регистрация

Default title for catalog

Ми потурбувалися про те, щоб у наших читачів були лише теплі спогади про подорожі. Щоб після повернення додому вам хотілося згадати не тільки яскраву екскурсію підземеллям замку чи колорит старовинних вулиць, а й особливий смак млинців і кави у кафе, до якого заходили повечеряти. Для цього ми обрали найкращі заклади харчування в різних населених пунктах України.

Основою вибору стали наші враження, які залишилися після численних туристичних поїздок, і відгуки досвідчених мандрівників. Орієнтувалися на різні смаки і цінові категорії, тому кожен знайде серед запропонованих закладів саме ті, що відповідають його вподобанням. Критерієм вибору була не тільки якість обслуговування, а й особливості: до нашого переліку увійшли цікаві концептуальні заклади, відвідання яких запам’ятається надовго. А якщо це – класичний ресторан чи піцерія, то вони знакові для жителів місця, де розташовані, мають свою родзинку і отримують велику кількість позитивних відгуків.

Ми не обмежилися закладами, де готують страви української кухні. До вашої уваги – найкращі ресторани і кафе грузинської, вірменської, єврейської та інших кухонь. Окрім цього, відібрали заклади, де можна скуштувати їжу місцевої кухні за старовинними рецептами, а також - авторські страви. В описі кожного закладу виокремили страви, які користуються найбільшою популярністю гостей. При розрахунку середнього чеку брали до уваги ціни основних страв та десерту, що входять до замовлення однієї людини, без урахування алкогольних напоїв.