• Вход
  • Регистрация
Кафе
(Mo-Sa: 08:00-22:00, Su: 09:00-22:00)
сейчас закрыто

Ням-ням

~ 60 грн.

Средний чек

Кухня

  • Украинская
  • Европейская
  • В меню есть вегетарианские блюда

Услуги

  • Терраса
  • Блюда "c собой"
  • Служба доставки

О баре

    Кафе-блинная «Ням-ням» – это свежие аппетитные блины с множеством сказочно вкусных начинок. Блины со шпинатом, печенью, капустой, арахисовым маслом, ягодами и даже каштанами – здесь каждый найдёт те, которые лучше всего подходят именно его вкусу. Кроме этого, в «Ням-ням» готовят непревзойденный сырный суп, который пользуется большой популярностью.

    Интерьер заведения оформлен в прованском стиле. Простые деревянные столики и стулья, белые кирпичные стены, стильные чёрные лампы, легкие цветочные занавески погружают в атмосферу теплого семейного уюта. Её дополняет ненавязчивая блюзовая и джазовая музыка.

Адрес:

Закарпатская обл.; г. Ужгород, пр-т Свободы, 35

Объекты неподалеку
неподалеку также можно посмотреть
Отзывы
реальные впечатления людей


15-02-2021 18:06
Альона
Дуже радили цей заклад друзі і родичі, пішли суто через ці відгуки. Як на мене, то після ребрендингу, що певно стався нещодавно, заклад втратив свій шарм, адекватних працівників і смак в цілому. Перше,що потрапило на око, це факт абсолютної незацікавленності персоналу, до нас, як до клієнтів чи гостей. Млинцева відкривається о 9й, ми завітали туди о 10й, проте склалося враження, що працівників ми тільки-но розбудили від сну. Нам не подавали меню, до нас не підходив офіціант(окрім подачі самих страв), нам не подавали рахунок. Все потрібно робити самостійно, бо працівники дуже були зацікавлені своїми гаджетами. Уявіть собі, я підхожу до стійки (а це зовсім не тихо), а вони навіть голови не підіймають, певно так би й стояли, споглядаючи на картину трьох "серфінгістів інтернету", якби не подали голосу до них. Ми замовили млинці з грибами, з бринзою та ікрою. Чесно кажучи, перші два були смачними та вдалими, але от з ікрою....Склалося враження ніби ти їси ту заварну трубочку по краям якої дуже багато крему, а всередині пусто, отак було і з млинцями з ікрою! Всередині пустий, а по бокам насипано. Така подача обурила. Чому не можна було покласти начинку всередину самого млинця, а не влаштовувати цю "обманку"? В залишку хочу сказати, що відгуки себе не оправдали зовсім. Треба було дуже постаратись своєю байдужістю до своєї праці, щоб клієнту зхотілось написати такий великий негативний відгук.