• Увійти
  • Реєстрація

Карпатський трамвай

Режим роботи:
  • Пн

    з 11:00 до 19:00

  • Вт

    з 11:00 до 19:00

  • Ср

    з 11:00 до 19:00

  • Чт

    з 11:00 до 19:00

  • Пт

    з 11:00 до 19:00

  • Сб

    з 11:00 до 19:00

  • Вс

    з 11:00 до 19:00

Контакти:
+38 (050) 373 24 75, +38 (067) 342 83 89
Адреса:

Івано-Франківська обл., Долинський район, смт. Вигода

Показати на карті
Вартість:
200 грн
Час перебування:
~ 4 години
    Карпатський трамвай дає змогу насолодитися пейзажами одразу двох гірських масивів: Сколівських Бескидів та Ґорґан. На вас чекає не буденне знайомство із надзвичайною красою та магією гірської природи України. У зелені Карпат оживають прадавні легенди, повітря пахне медом і травами, а молочно-сизі тумани сплітають стрімкі річки із безмежно близьким небом.
    Вузькоколійну залізницю, яка проходить уздовж гірської річки Мізунки, збудували ще у XIX ст. для перевезення деревини. Відправною точкою Карпатського трамваю є село Вигода Івано-Франківської області.

Чим унікальний?

    Карпатський трамвай курсує найстарішою вузькоколійною залізницею України.

Маршрут один, маршрут другий, або «я хочу побачити усе!»

    До уваги мандрівників пропонується два маршрути:
  1. Класичний (рекомендований для туристів із дітьми, 15 км) – займає 4 години. Обравши цей маршрут, ви побачите:
    • урочище на горі Осій;
    • заповідник Ширковець;
    • джерело “Горянка” (з мінеральною водою типу “Нафтуся”);
    • водоспади річки Мізунки.
        Справжньою родзинкою подорожі є кришталевий “Дзюркач” – найчистіше гірське джерело Карпат.
  2. Гірський (про нього необхідно домовлятися заздалегідь, 28 км) – займає 8 годин. Окрім чудес класичного маршруту, на вас чекає:
    • капличка у Солотвинському лісництві (пам’ятка про соляні родовища початку ХІ ст.);
    • зупинка Міндунок – там збереглися виробничі приміщення з часів давніх лісозаготівель.
    Особливої уваги заслуговують гірські мости. Естетичне задоволення від мандрівки, наповнення силою, неповторність спогадів та чудові фото (навіть без фільтрів) – гарантовані.
    На думку одного з відвідувачів, поїздка на Карпатському трамвайчику – це ніби подорож на Гоґвортс-експресі, який їде через Карпати.

Скільки це коштує?

    Ціна квитка (станом на 2020 р.) для дорослих – 200 грн., для дітей (до 14 років) – 100 грн.
    Замовити квитки та отримати детальнішу інформацію можна за номерами: +38 (050) 373 24 75, (067) 344 28 70, (067) 342 83 89. Телефонувати з 10:00 до 12:00 та з 15:00 до 18:00.

Інтерактивний бонус

    Інтерактивний музей Вигодської вузькоколійки – справжній скарб інтелектуально-розважального відпочинку. Якщо хочете його уявити, представте собі космічний корабель. Вирушаючи до невідомих планет, люди створили “живі” інсталяції.
    Окрім біографії знаменитої вузькоколійки, вони розкажуть різноманітні цікавинки про місцеву природу, історію, розвиток промисловості та ремесел. Пам’ятаєте знамените музейне правило: “Руками не чіпати”? У музеї Вигодської вузькоколійки воно не діє. Відвідувачам тут дозволяють усе. Навіть керувати справжнім потягом.
    Відвідати виставу та переглянути фільм дорослим пропонують за 70 грн., студентам – за 45 грн., дітям – за 40 грн. Є можливість замовити екскурсію та придбати сімейний квиток.
    Музей Вигодської вузькоколійки з середи по суботу працює з 9:00 до 18:00, у неділю з 9:00 до 17:00.
    Зважайте, що у закладі є обідня перерва з 12:00 до 13:00, а понеділок та вівторок є вихідними днями.
    Довідки надають за тел. +38 (066) 808 32 22.

Багаж без обмежень, або поради “що взяти з собою?”

  1. Зважаючи на мінливість карпатської погоди, найкраще прихопити з собою парасольку або дощовик.
  2. Непоганою ідеєю буде взяти повербанк, оскільки під час маршруту ґаджети не підзарядите.
  3. Якщо любите творити, покладіть до рюкзака записничок: навколишні пейзажі чудово надихають для поезії та прози.
  4. Якщо ж запитати Карпатський трамвай, що він радив би узяти в подорож, мабуть, відповідь була б однозначною: «Фотоапарат». Справді, фотографувати під час подорожі хочеться багато.

Цікаво!

    За однією з версій музиканти гурту «Піккардійська терція» створили свій хіт «Старенький трамвай» саме після мандрівки Карпатським трамваєм.

Як добратися?
Пропонуємо готові маршрути, а також квитки для них
Автобуси до Вигоди курсують зі Львова та Івано-Франківська. Найкраще заздалегідь промоніторити їхні розклади. Протяжність дороги зі Львова – 120 км, з Івано-Франківська – 70 км. Якщо плануєте їхати власним авто, варто встановити додаток з картами, який працює в режимі оффлайн.
Варто знати!
Особливості маршруту
Карпатський трамвай курсує цілий рік, проте графік за сезонами відрізняється. Так, з травня по жовтень екскурсійні подорожі відбуваються у середу, четвер, суботу та неділю об 11:00 та 15:00. У п’ятницю – тільки об 11:00. А з листопада по квітень поїздки починаються тільки об 11:00.
Для святкування приватних заходів співробітники Вигодської вузькоколійки також організовують весільні та корпоративні подорожі.
Де зупинитися?
виберіть місце вашого розташування
Об’єкти неподалік
неподалік також можна подивитись
Відгуки
реальні враження людей